Pianka pur – najlepsza izolacja dla twojego domu

 3923459841_22fcc72f94_zMamy lata doświadczeń na rynku

 Jesteśmy firmą ze sporym doświadczeniem działającą na rynku usług budowlanych nieprzerwanie od lat dziewięćdziesiątych . Tworzymy firmę, która świadczy usługi na wysokim europejskim poziomie. W swoim gronie mamy pracowników, którzy mają dużą wiedzę popartą stażem pracy. Każde zlecenie wykonujemy szybko i solidnie, dbając przy tym o renomę naszej firmy a także o naszych klientów.

 Naszym najwyższym priorytetem jest solidnie wykonane zlecenia, które przetrwa wiele lat w nienaruszonym stanie. Nasza firma zajmuję się głównie izolacją i ocieplaniem domów wykorzystując najnowsze i najbardziej efektywne technologie dostępne na rynku. Wykonując nasze pracę korzystamy z materiałów firm, które zapewniają wysoką jakość.

Ocieplanie domów pianką poliuretanową

W izolacji cieplnej poddaszy korzystamy z technologii pianka pur. Katowice (http://www.alfapianka.pl/pianka-poliuretanowa/) i okolice to miejsca w których podejmujemy się realizacji zleceń. Na początku współpracy przygotowujemy kosztorys w którym zawarte są takie rzeczy jak: koszt materiału, koszt pracy firmy i termin realizacji. Ocieplenie domu pianką poliuretanową zapewnia:

  • wyższej jakości powietrze
  • wysoką przepuszczalność
  • materiał bezpieczny dla otoczenia
  • wysoką trwałość aż do dwudziestu pięciu lat

 Piana poliuretanową jest droższa w porównaniu do zwykłej wełny mineralnej. Zapewnia jednak dużo wyższą izolacje cieplną co przekłada się na niższe rachunki. W dłuższej perspektywie czasu lepszą inwestycją okaże się pianka pur. Pianka jest dużo lżejsza od innych tradycyjnie stosowanych materiałów przy izolacji cieplnej przez co pozwala na mniejsze obciążenie konstrukcji budynku.

Dlaczego odpowiednia izolacja termiczna jest tak ważna?

 Pianka daję również dużo większą gwarancję trwałości. Bardzo dobrze przywiera do powierzchni. Nie są potrzebne żadne poprawki nawet po kilkudziesięciu latach po wykonanym montażu. O tego typu trwałością możemy zapomnieć gdy będziemy używać innego rodzaju materiałów izolacyjnych. Przy natryskowej izolacji pianką wykluczamy możliwość powstawania nieszczelności przez, które może uciekać ciepło.

  • Firma Jakubisiak: https://jakubisiak.eu/zaklad-pogrzebowy-warszawa-ursynow/ kompleksowe us?ugi pogrzebowe