Jaki wybrać kraj na wakacyjne wojaże?

Jaki wybrać kraj na wakacyjne wojaże?

Wybór miejsca podróży jest z pozoru łatwym zadaniem. Do wyboru masz wiele ciekawych miejsc. Jak zdecydować się tylko na jedno? Czy da się pogodzić oczekiwania współtowarzyszy podróży? Szczególnie jeżeli jedziesz w więcej osób może okazać się to trudne. Niektórzy wolą wylegiwać się na plaży, inni z kolei chcą intensywnie zwiedzać dany kraj. Sprawdź, propozycje na udane wakacje.

Gorąca Hiszpania

Punktem obowiązkowym każdej wycieczki do Hiszpanii jest Barcelona. Jest to niezwykle kolorowe oraz bardzo popularne miasto. Projekty Antonio Gaudiego zachwycają turystów swoją przepiękną architekturą. Koniecznie musisz zobaczyć Sagrada Familia, która jest kultowym, wręcz symbolicznym miejscem w Barcelonie. Nie zapomnij o parku Guell, Casa Batllo oraz dzielnicy gotyckiej. Hiszpania to nie tylko zwiedzanie, ale i piękne plaże. 

Egzotyczne Bali

Przeurocza indonezyjska wyspa zachwyca na licznych zdjęciach. To nie tylko piękne plaże, wczasy pod palmami, ale i piękne świątynie. Będąc na Bali, warto odwiedzić Ubud, a w nim Małpi Las. Jest to świątynia przeznaczona dla małp, jest ich tam mnóstwo. Możesz je karmić, czy zrobić sobie z nimi zdjęcia. Trekking po wulkanie z pewnością zapamiętasz na całe życie.

Orientalna Turcja

Turcja to połączenie Orientu z Europą. Lot balonem nad Kapadocją to marzenie nie jednego podróżnika. Turystyczne kurorty, piękne plaże, bogata historia oraz kultura pozwolą spędzić niezapomniane wakacje. Koniecznie musisz odwiedzić Stambuł, Pamukkale oraz Troję.

 

Przeczytaj również: http://www.familijna.com.pl/planowanie-wczasow/; http://real-estate-consultant.eu/gdzie-na-wakacyjny-urlop-z-malymi-dziecmi/